Adresgegevens

Gilde St. Remigius
Visserlaan 35
6921 WZ Duiven
Gelderland

Wij zijn ook bereikbaar via:

Overige gegevens

Bankgegevens:
IBAN : NL79RABO031.54.07.034 en NL75INGB0004231944

Heb je vragen?

U kunt via onze contactgegevens direct met ons in contact nemen, maar u kunt ook via onze site rechtstreeks een mail sturen.

Via emailformulier

Interim-Voorzitter:
Hennie van Huet
T: 0623395668 E: voorzitter@gilderemigiusduiven.nl
Secretaris:
Astrid Stevens
T: 06-28262506 E: secretaris@gilderemigiusduiven.nl
Penningmeester algemeen:
Toon Peters
T: 0316-263611 E: penningmeester@gilderemigiusduiven.nl
Lets Play It:
Henry Meijer
T: 06-46173659 E: letsplayit@gilderemigiusduiven.nl
Beheerder website:
E: website@gilderemigiusduiven.nl
Ledenadministratie:
Frans Meijer
T: 06-12907913 E: ledenadministratie@gilderemigiusduiven.nl
Accomodatie:
Frans Meijer
T: 06-12907913 E: accomodatie@gilderemigiusduiven.nl
Horeca:
Conny Gidding
T: 06-36169475 E: horeca@gilderemigiusduiven.nl
Penningmeester horeca:
Hennie van Huet
T: 06-23395668 E: intern@gilderemigiusduiven.nl
Alg. & kleding:
Astrid Stevens
T: 06-28262506 E: kleding@gilderemigiusduiven.nl
Papieractie:
Arwen Baars en Arjan Klop
E: papieractie@gilderemigiusduiven.nl
Sinterklaas:
Jacqueline van Huet
E: sinterklaas@gilderemigiusduiven.nl
DOR: Dweil Orkest Remigius
A. Hummel
E: dor@gilderemigiusduiven.nl
'Het Gilde "St. Remigius' in Duiven'
Copyright © Gilde St. Remigius | Alle rechten voorbehouden
Design & development by: Timeless Design